Proje Başlangıç Toplantısı Gerçekleştirildi
haber1 Sosyal Güvenlik Kurumu - Marmara Üniversitesi işbirliğiyle yürütülecek olan “Sosyal Güvenlik Kurumu’nun Akılcı İlaç Kullanımı Etkinliklerine Yönelik Alt Yapı Oluşturma ve Geliştirme Projesi”nin Proje Başlangıç Toplantı’sı Ankara’da SGK Başkanlık Binasında...Devamı için tıklayınız.


SGK Personeline Yönelik AİK Eğitimleri Gerçekleştirildi
haber2 “Sosyal Güvenlik Kurumu’nun Akılcı İlaç Kullanımı Etkinliklerine Yönelik Alt Yapı Oluşturma ve Geliştirme Projesi” kapsamında hekim ve eczacılardan oluşan SGK personeline yönelik “akılcı ilaç kullanımı eğitimleri” 23-24 Mayıs 2013 tarihleri arasında...Devamı için tıklayınız.


Proje Ara Dönem Toplantısı Gerçekleştirildi
haber3 “Sosyal Güvenlik Kurumu’nun Akılcı İlaç Kullanımı Etkinliklerine Yönelik Alt Yapı Oluşturma ve Geliştirme Projesi”nin, Proje Ara Dönem Toplantısı, 20 Eylül 2013 tarihinde, İstanbul’da, Marmara Üniversitesi Dr. İbrahim Üzümcü Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi...Devamı için tıklayınız.


Topluma, Eğitim Kurumlarına, Sağlık Mesleği Mensuplarına Yönelik Akılcı İlaç Kullanımı Kitapları Basıldı
haber4 “Sosyal Güvenlik Kurumu’nun Akılcı İlaç Kullanımı Etkinliklerine Yönelik Alt Yapı Oluşturma ve Geliştirme Projesi” kapsamında hazırlanan “Topluma Yönelik”, “Okul Öncesi Dönem Çocuklarına, İlkokul, Ortaokul, Lise Öğrencilerine Yönelik”, “Birinci Basamak Sağlık Kurumlarında Çalışan Hekimlere Yönelik”...Devamı için tıklayınız.